• Kas otsite kasutatud laadurit? Baltic Industrial Machinery on teie teenistuses. Meil on palju erinevat tüüpi toetatud laadureid. Kataloog laieneb pidevalt uute pakkumistega. Iga masin on töökorras ja vajadusel töövalmis.

    Selles kategoorias meie laos on esitatud esi- ja kahveltõstukid kõige usaldusväärsematelt kaubamärkidelt: MITSUBISHI, DAN TRUCK, JCB, KOMATSU, JCB, DIECI, NEW HOLLAND, MAST EXPLORER, LINDE, BOSS, JCB, TCM, DIECI, TOYOTA. Laadurite valik koosneb kõige populaarsematest mudelitest ja modifikatsioonidest. Laadurite suur valik võimaldab teil oma tootmise täielikult tagada, tegeledes peaaegu iga ülesandega.

    Teleskooplaadurid

    Kui soovite osta laadurit mõne lao või teetöö jaoks, siis pöörake tähelepanu teleskooplaadurile. Need mitmekülgsed masinad on võrdselt kasulikud nii kommunaal- kui ka põllumajandussektoris, linna- ja eraterritooriumide ehitamisel ja parendamisel. Laadurid on varustatud teleskooptõstukiga, mis võimaldab seadmetel töötada erinevatest positsioonidest ning koos lisakinnitustega võivad need masinad asendada buldooseri, torni või veokraana. Ta saab hästi hakkama väikestel ehitusplatsidel, oskab lasti tõsta ja vedada, teostab mullatöid, aitab metallkonstruktsioonide paigaldamisel.

    Pakume usaldusväärsete tootjate jaoks ainult tõeliselt häid masinaid mõistliku hinnaga. Iga esitatud laadimisseade on erinev, kattes kogu lao- ja ehitustarbe. Masinate ostmiseks, mis vastavad teie tavaliselt lahendatud ülesannetele, pöörduge meie spetsialistide poole. Helista kohe!