• Ekskavaatorid on mõeldud peamiselt pinnase kolimiseks – kaevikute kaevamiseks, eriti suurte süvendite jaoks. Masina töövahendiks on võimsate hammastega tugevdatud kopp. Selliselt tegutsedes täidab ekskavaator erinevaid ülesandeid, näiteks karjäärides kõva ja pehme pinnase arendamine, igasuguste šahtide kaevamine jne.

    Baltic Industrial Machinery Tallinnas müüb roomikekskavaatorit, mida toodavad LIEBHERR, VOLVO, LANNEN, CATERPILLAR, VOLVO, LIEBHERR, HITACHI, YANMAR, JCB.

    Ekskavaatori ostmisel peate kõigepealt kindlaks määrama, millistel eritingimustel masinad hakkavad tööle, mis teeb kokkuvõtte sellest, millist ekskavaatorit vajate. Kui teil on vaja arendada keerulisi pinnaseid või teha töid maastikul, keerulisel ja heterogeensel maastikul, ostke roomikekskavaator. Need konkreetsed masinad sobivad suurepäraselt ehitustöödeks ja väljaspool linna tehtavateks töödeks, samuti nõrgestatud ja kivistel muldadel. Hoolimata sellest, et sellel on sageli tööd linnapiirkonnas või vajalike mullakahjustuste kõrvaldamiseks või kui vaja läheb masinate liikuvust ja juhitavust, soovitame teil pöörata tähelepanu ratasekskavaatorite müümisele.

    Ekskavaatori ostmiseks soodsatel tingimustel pöörduge meie müügiosakonna poole (telefoninumbrid leiate jaotises “Kontaktid”). Kõik saadaolevad ekskavaatorid on suurepärases seisukorras. Iga masin on läbinud tehnilise teeninduse ja omab vastavat dokumentatsiooni.